Vision Okulary Masa PhotoCarbon, Brown

  • Vision Okulary Masa PhotoCarbon, Brown
769,00 zł
/ szt.
Producent: Vision
Dostępność: w magazynie

Soczewki PhotoCarbon to mówiąc inaczej poliwęglanowe soczewki fotochromatyczne.

Poliwęglan oferuje doskonałą przejrzystość przez cały okres użytkowania, gdyż nie ulega matowieniu jak wiele innych soczewek podczas starzenia się. Jest także ekstremalnie odporny na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne (nie stłuką się przy upadku).

Wojskowe okulary taktyczne dla np. oddziałów specjalnych są wykonane właśnie z tego typu materiału. Idealna przejrzystość oznacza zero zniekształceń i więcej zauważonych ryb pod powierzchnią wody.

Kolejnym atutem poliwęglanu jest jego niska waga. Takie soczewki są znacznie lżejsze od zwykłych plastikowych czy innych np. CR39. Do wagi szklanych nawet nie ma ich co porównywać.

Opcja PhotoChrom jest najbardziej uniwersalna, gdyż soczewka samoczynnie dostosowuje swoją jasność czy ciemność do natężenia otaczającego ją światła UV. Do tego zmiana następuje płynnie i równomiernie na całej powierzchni soczewki. Proces zachodzi niezauważalnie w ciągu kilku sekund. Możesz przemieszczać się rzeką w cieniu, pod gęstym szpalerem drzew i przechodzić w ostro nasłonecznione miejscówki, a okulary zadbają o Twój komfort, najlepszą widoczność i bezpieczeństwo oczu, gdyż blokują skutecznie promieniowanie UV.

Zamiast kilku par okularów o różnym zabarwieniu soczewek wystarczy zaopatrzyć się w najlepsze rozwiązanie o nazwie Vision PhotoCarbon Lens.

Te soczewki mają dyskretne lustrzane wykończenie Flashlight. UWAGA: Soczewki fotochromowe nie będą prawidłowo działać podczas prowadzenia samochodu, ponieważ światło UV nie przenika przez przednią szybę, przez co nie przyciemniają się wystarczająco w przypadku jasnego światła słonecznego.

 

Kolor soczewki: Brown.

 

pixel