Vision Okulary Masa Polarflite, Brown

  • Vision Okulary Masa Polarflite, Brown
239,00 zł
/ szt.
Producent: Vision
Dostępność: w magazynie

Seria okularów Polarflite™ obejmuje szeroki wybór ramek z wysokiej jakości soczewkami wykonanymi z materiału Tri-Octan-Celulozy. Zapewniają oczom 100% ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB i UVC. Blokują efektywnie światło widzialne oraz odbijane od powierzchni wody wyrównując odbłyski. Wszystkie soczewki są utwardzone powierzchniowo powłoką hardcoat, co zapobiega ich zarysowaniom. Dzięki specjalnej technologii Low Haze Value soczewki Polarflite™ nie pokrywają się parą mając współczynnik Have Value na poziomie 0,4% (współczynnik osadzania się mgły). Polarflite™ posiadają wszystkie właściwości optyczne potrzebne do wędkowania. Są przy tym dodatkowo ultra lekkie. Modele 4×4 (2×4, KSG11) są przeznaczone do noszenia przez nałożenie ich na okulary korekcyjne. Okulary dostarczamy z pokrowcem wykonanym z materiału do czyszczenia soczewek.

 

KOLOR SOCZEWKI - określa, ile światła przejdzie przez soczewkę. Aby zapewnić optymalne widzenie, potrzebujesz mniej światła w słoneczne dni i więcej w pochmurną pogodę.

BROWN - Znakomita wszechstronna soczewka o stałej gęstości. Zapewnia najlepszą kombinację prawdziwej transmisji kolorów i kontrastu. Optymalną wydajność uzyskuje się w warunkach słonecznych od średnio jasnego do jasnego dnia.

 

Kolor soczewki: Brown.

Wyprodukowano we Francji.

pixel