Jak płacić Bonem Podarunkowym

BON PODARUNKOWY - to doskonały pomysł na prezent dla wędkarza. Dostępne jest 5 nominałów 50 zł, 100 zł, 200 zł, 500 zł i 1000 zł (np. żeby kupić bon za 250 zł wystarczy wybrać nominały 50 i 200 zł).

Bony przesyłamy tylko w formie elektronicznej na email. Do email'a załączamy plik PDF z Bonem który można wydrukować i wręczyć jako prezent.


Jak opłacić zamówienie BONEM PODARUNKOWYM?

Wartość towarów w koszyku i kosztu dostawy powinny być równe lub wyższe od wartości nominalnej BONU (nie wydajemy reszty, jeśli wartość zakupów jest niższa od wartości bonu).

W drugim kroku „DOSTAWA I PŁATNOŚCI” (1) wybieramy sposób dostawy, a w dziale „WYBIERZ SPOSÓB ZAPŁATY” wybieramy Bon Podarunkowy (2). 


Bon towarowy pomoc
Do ramki wpisujemy lub kopiujemy kod z Bonu (3) i możemy kliknąć „Przejdź Dalej”.

Bon towarowy pomocW trzecim kroku zamówienia „UWAGI DO ZAMÓWIENIA” zobaczymy Formę płatności: Bon Podarunkowy i jego wartość. Możemy złożyć zamówienie, klikając „Kupuję i płacę”.

Bon PodarunkowyJeżeli wartość zamówienia jest wyższa niż wartość Bonu, w podsumowaniu zobaczymy kwotę, jaką należy dopłacić i przycisk „Opłać pozostałą kwotę zamówienia” - klikając go (5), możemy wybrać sposób płatności (6) i dopłacić brakującą kwotę.

Jeśli posiadasz kilka Bonów powtórz proces płatności wybierając „Opłać pozostałą kwotę zamówienia” i „Bon Podarunkowy”.


Bon Podarunkowy
Bon Podarunkowy

pixel