Vision Okulary Jasper Mirrorflite, Brown

  • Vision Okulary Jasper Mirrorflite, Brown
329,00 zł
/ szt.
Producent: Vision
Dostępność: w magazynie

Polaroidy skutecznie eliminują promienie słoneczne odbite od powierzchni wody. Światło padając na wodę rozdwaja się, jego część przenika w głąb do dna, a druga część odbija się od gładkiej powierzchni. Ile promieni się odbije, a ile wniknie w wodę zależne jest głównie od kąta padania. Aby dobrze widzieć dno, ten kąt powinien wynosić około 57 stopni. Dlatego najlepszą widoczność mamy w godzinach od około 9-tej rano do 14-tej popołudniu. Światło odbite jest spolaryzowane poziomo, natomiast w soczewce zatopione są kryształki (najczęściej turmalinu), które skutecznie przepuszczają światło tłumiąc tylko to spolaryzowane poziomo. Dlatego jeśli weźmiemy dwie pary okularów i skrzyżujemy je o 90 stopni, soczewki staną się czarne i nie będą przepuszczać żadnego światła.Poza dobrym wyglądem, seria Mirrorflite oferuje dodatkową ochronę przed słońcem dzięki delikatnej lustrzanej powłoce odbijającej więcej promieni słonecznych z dala od oczu użytkownika. Wszystkie modele Mirrorflite są dostarczane z miękkim woreczkiem ochronnym służącym także do czyszczenia soczewek.

 

KOLOR SOCZEWKI - określa, ile światła przejdzie przez soczewkę. Aby zapewnić optymalne widzenie, potrzebujesz mniej światła w słoneczne dni i więcej w pochmurną pogodę.

BROWN - Znakomita wszechstronna soczewka o stałej gęstości. Zapewnia najlepszą kombinację prawdziwej transmisji kolorów i kontrastu. Optymalną wydajność uzyskuje się w warunkach słonecznych od średnio jasnego do jasnego dnia.

 

Kolor soczewki: Brown.

Wyprodukowano we Francji.

pixel