Vision Okulary Aslak Photochrome, Brown

  • Vision Okulary Aslak Photochrome, Brown
489,00 zł
/ szt.
Producent: Vision
Dostępność: w magazynie

Opcja PhotoChrom jest najbardziej uniwersalna, gdyż soczewka samoczynnie dostosowuje swoją jasność czy ciemność do natężenia otaczającego ją światła UV. Do tego zmiana następuje płynnie i równomiernie na całej powierzchni soczewki. Proces zachodzi niezauważalnie w ciągu kilku sekund. Możesz przemieszczać się rzeką w cieniu, pod gęstym szpalerem drzew i przechodzić w ostro nasłonecznione miejscówki, a okulary zadbają o Twój komfort, najlepszą widoczność i bezpieczeństwo oczu, gdyż blokują skutecznie promieniowanie UV.

Zamiast kilku par okularów o różnym zabarwieniu soczewek wystarczy zaopatrzyć się w najlepsze rozwiązanie o nazwie Vision PhotoChrom.

UWAGA: Soczewki fotochromowe nie będą prawidłowo działać podczas prowadzenia samochodu, ponieważ światło UV nie przenika przez przednią szybę i okulary nie przyciemniają się wystarczająco, w przypadku jasnego światła słonecznego.

 

KOLOR SOCZEWKI - określa, ile światła przejdzie przez soczewkę. Aby zapewnić optymalne widzenie, potrzebujesz mniej światła w słoneczne dni i więcej w pochmurną pogodę.

BROWN - Znakomita wszechstronna soczewka o stałej gęstości. Zapewnia najlepszą kombinację prawdziwej transmisji kolorów i kontrastu. Optymalną wydajność uzyskuje się w warunkach słonecznych od średnio jasnego do jasnego dnia.

 

Kolor soczewki: Brown.

pixel