Simms SolarFlex SunGlove River Camo

  • Simms SolarFlex SunGlove River Camo
234,99 zł
/ szt.
Producent: Simms
Dostępność: w magazynie

Lekkie rękawice, które rozszerzają zakres możliwości Twoich rąk i nie ograniczają tych działań które podejmowałeś bez rękawic.

Wiązanie węzłów, ściąganie linek i otwieranie kieszeni. Nasze ręce są najważniejszym narzędziem w naszym zestawie. Podaruj im szacunek, na który zasługują dzięki naszym rękawicom Solarflex® SunGlove. Od gorącego słońca po szybko poruszającą się linkę, te lekkie rękawice rozszerzają zakres tego, co mogą wytrzymać Twoje ręce bez uszczerbku dla zręczności w wiązaniu węzłów lub operowaniu linką. Przedłużone mankiety pasują do rękawów koszuli, zapewniając pełną ochronę przed słońcem, a oddychający elastyczny materiał zapewnia praktyczną ochronę dla ciężko pracujących rąk.


Cechy:
- Lekkie, szybkoschnące i oddychające.
- Styl pół- palców.
- Długa konstrukcja, aby osłonić nadgarstki.
- Zatrzaski do łączenia w pary.

Tech: SolarFlex® stretch fabric; 92% polyester; 8% spandex.

UPF to skrót od Ultraviolet Protection Factor (współczynnik ochrony przed promieniowaniem ultrafioletowym), który określa, jak dużo promieniowania słonecznego UV jest pochłaniane. Tkanina o wskaźniku 50 przepuszcza tylko 1/50 promieniowania słonecznego UV. Oznacza to, że tkanina znacznie zmniejszy narażenie skóry na promieniowanie UV. Wszystkie nasze wykończenia UPF utrzymują się przez cały okres użytkowania odzieży, przy czym standardem branżowym jest 30 prań.

pixel