Simms SolarFlex No-Finger SunGlove Cloud Camo Blue

  • Simms SolarFlex No-Finger SunGlove Cloud Camo Blue
127,00 zł
/ szt.
Producent: Simms
Dostępność: w magazynie

Lekkie rękawiczki, bez palców które zabezpieczają twoje dłonie przed słońcem i szybko przesuwającą się linką a jednocześnie nie ograniczają możliwości pracy palcami.

Przedłużone mankiety pasują do rękawów koszuli, zapewniając pełną ochronę przeciwsłoneczną, a oddychający elastyczny materiał zapewnia komfort dla dłoni.


Cechy:
• Ochrona przed promieniowaniem UV - UPF50.
• Kamuflaż Cloud Camo opracowany we współpracy z firmą Veil Camo. 
• Lekka, szybkoschnąca i oddychająca tkanina.
 Styl - bez palców.
 Długie mankiety - ochrona za nadgarstki.
 Zatrzaski łączące rękawiczki w parę.

 

Materiał: SolarFlex® stretch fabric;92% polyester / 8% spandex.

UPF oznacza współczynnik ochrony przed promieniowaniem ultrafioletowym ( Ultraviolet Protection Factor) i wskazuje, jaka część promieniowania UV jest przyswajana. Tkanina o wskaźniku 50 pozwala na przepuszczenie tylko 1/50 promieni UV. Oznacza to, że tkanina znacznie zmniejszy narażenie skóry na promieniowanie UV. Wszystkie nasze wykończenia UPF wystarczają na cały okres użytkowania odzieży, co jest standardem przemysłowym obejmującym 30 prań.


We współpracy z firmą Veil Camo, Simms® opracował kamuflaż Cloud Camo, opatentowany i opracowany matematycznie wzór kamuflażu, który opiera się na rozbijaniu kształtów. Zbudowany z palety kolorów sprawdzonych w środowisku rzecznym i ułatwiający podejście do ryby niezauważonym.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel