Scott Wędka Wave

Nowość
  • Scott Wędka Wave
  • Scott Wędka Wave
  • Scott Wędka Wave
  • Scott Wędka Wave
  • Scott Wędka Wave
  • Scott Wędka Wave
  • Scott Wędka Wave
3 599,00 zł
/ szt.
Producent: Scott
Dostępność: w magazynie

Uczucie niemal nieważkości w dłoni. Autorytatywna moc. Pełna kontrola. Czysta przyjemność z łowienia.

Wędki Wave łączą w sobie wysoką prędkość linki, wyjątkową kontrolę pętli i dokładność. Są lekkie i żywe w dłoni oraz doskonale reagują na polecenia wędkarza.

Wędki Wave z łatwością radzą sobie z szerokim zakresem gęstości linki i rozmiarów much, co czyni je idealnymi narzędziami do łowienia potężnych ryb we wszystkich środowiskach słodko- i słonowodnych. A gdy pogoń przerodzi się w hak, wędki Wave mają zapas mocy, pomagając utrzymać ryby z dala od struktur lub głębin.

Wędki Wave zapewniają wysoką wydajność w wielu różnych sytuacjach wędkarskich, równie dobrze sprawdzając się podczas łowienia na płaskich łowiskach, rzucania szybko tonących linek na pasiaste ryby, jak i podczas pogoni za karpiami i basami na lokalnym łowisku.

 

Model wędki specyfikacja:

Wave 9'0'' #6 4-pc - lekka i szybka, idealna wędka do połowu troci, małych bonefish, karpi, pstrągów potokowych na streamery i innych gatunków.

Wave 9'0'' #7 4-pc - Nasza ulubiona wędka, gdy warunki pozwalają na użycie lżejszego wędziska.
Bardzo ciasne pętle i duża prędkość linki sprawiają, że jest to idealne wędzisko do połowu pstrągów potokowych lub ogonowych ryb bonefish. Jest to również świetna wędka do łowienia szczupaków w rzekach i mniejszych jeziorach.

Wave 9'0'' #8 4-pc - Ta wędka rzuca jak marzenie, obsługuje szeroki zakres rozmiarów much i z łatwością radzi sobie z większością zadań w słonej i słodkiej wodzie.
Wave 9'0'' #10 4-pc - Do rzucania DUŻYMI muchami na większe ryby drapieżne. Oto idealna wędka na największe szczupaki i inne gatunki, które wyginają mniejsze wędki w precle. Łatwy do rzucania, ale ma dużą siłę uciągu, łącząc dwie cechy, które zwykle nie idą w parze.

Wave 9'0'' #11 4-pc - Gdy potrzebujesz wędki do przetestowania zewnętrznych granic sprzętu muchowego, to jest to. Tarpon, musky czy żaglica, ta wędka rzuca ciasnymi pętlami, przecina wiatr.

Wave 9'0'' #12 4-pc - to największa wędka w serii, ale nie jest to zwykły kij. Jak na najpotężniejszą wędkę w tej serii, nadal jest lekka i żywa w dłoni i jest zaskakująco łatwa do rzucania.

  

 

 

 

pixel