Ross Reels Kołowrotek Evolution FS Black

Nowość
  • Ross Reels Kołowrotek Evolution FS Black
  • Ross Reels Kołowrotek Evolution FS Black
  • Ross Reels Kołowrotek Evolution FS Black
  • Ross Reels Kołowrotek Evolution FS Black
2 800,00 zł
/ szt.
Producent: Ross Reels
Dostępność: w magazynie

Wielokrotnie nagradzany kołowrotek Ross Evolution FS został zaprojektowany tak, aby był najbardziej wytrzymałym kołowrotkiem w ofercie Ross, z możliwością radzenia sobie ze wszystkim, od pojedynczych lub dwuręcznych warunków słodkowodnych po ekstremalne wyzwania w słonej wodzie.


FS to hybryda naszych ulubionych funkcji systemu hamulcowego z wielokrotnie nagradzanych modeli LTX i Animas, tworząc konstrukcję, która oferuje zupełnie nowy poziom siły hamowania zarówno w słodkich, jak i słonych wodach!

 

Zaprojektowany jako najbardziej wytrzymały kołowrotek w ofercie Ross, FS (Fresh/Salt) jest wykonany z symetryczną ramą z półklatką, która zapewnia niespotykaną wytrzymałość w terenie.

 

Mocna rama o zaokrąglonym promieniu nie tylko zapewnia dodatkową trwałość, ale także eliminuje możliwość ześlizgnięcia się linki między szpulą a ramą. Łatwe do znalezienia pokrętło hamulca jest również łatwe do obracania i specjalnie zaprojektowane, aby uniknąć zaczepiania linki muchowej.

 

Dostępny w 4 rozmiarach, od 4/5 aż do 9/10, kołowrotek Evolution FS został zaprojektowany tak, aby sprostać niemal wszystkim wyzwaniom, od jedno- lub dwuręcznych warunków słodkowodnych po ekstremalne wyzwania w wodach słonych.

Zobacz również

pixel