Ross Reels Kołowrotek Evolution R Salt Matte Black

Nowość
  • Ross Reels Kołowrotek Evolution R Salt Matte Black
  • Ross Reels Kołowrotek Evolution R Salt Matte Black
  • Ross Reels Kołowrotek Evolution R Salt Matte Black
3 845,00 zł
/ szt.
Producent: Ross Reels
Dostępność: w magazynie

Łowienie w morzu to wyczerpujące przedsięwzięcie. Warunki są trudne, a ryby mogą być jeszcze twardsze; więc opracowaliśmy Evolution R Salt, aby stawić czoła wszystkiemu, co może rzucić na nią morze. R Salt opiera się na fundamencie swojego mniejszego rodzeństwa, ale zamiast 7-tarczowego systemu Evolution R, wyposażony jest w doładowany 16-tarczowy uszczelniony układ hamulcowy składający się ze stali nierdzewnej i fluoropolimeru węglowego, wytwarzający ponad 30 funtów oporu. R Salt jest również pierwszym w branży, wyposażonym w dwie mniejsze przeciwwagi na szpuli - ta innowacyjna konstrukcja zmniejsza masę i zapewnia idealną, wolną od wibracji wydajność, gdy linka jest zrywana ze szpuli na długich dystansach. Ta wyjątkowa siła hamowania kryje się w lekkiej, ale niezwykle wytrzymałej ramie i szpuli opartej na unikalnym projekcie Evolutoon R. Duże, zintegrowane z ramą pokrętło hamulca pozwala na łatwą regulację w locie za pomocą dłoni podczas długich walk z wielką rybą. Geometria R Salt jest wzmocniona w całości, tworząc niesamowicie wytrzymały, a jednocześnie elegancki kołowrotek, który sprawdza się w najtrudniejszych warunkach. Wszystko to składa się na narzędzie wędkarskie o niespotykanym dotąd w słonowodnych kołowrotkach muchowych stosunku mocy do masy.

 

LEKKI - W pełni wyprodukowany w USA z zastrzeżonego stopu aluminium 6061-T6

  • Innowacyjne podwójne mini przeciwwagi zmniejszają masę.

USZCZELNIONY HAMULEC

  • Najlepszy w branży stosunek mocy do masy w całkowicie uszczelnionym systemie wytwarza ponad 30 funtów oporu.
  • Związany fluoropolimer węglowy i zestaw dysków ze stali nierdzewnej.
  • Oparty na konstrukcji hamulca Evolution R, ale z 16 tarczami o rozmiarze ¼ cala zamiast 7 o rozmiarze dziesięciocentówki.

WNĘTRZE ZE STALI NIERDZEWNEJ

  • Wzmocniona rama i szpula.
  • Zwiększona sztywność strukturalna oraz zwiększona pojemność podkładu

NIESTANDARDOWY MATERIAŁ UCHWYTU

 

Zobacz również

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.
NIE WYRAŻAM ZGODY
ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY
pixel