Lamson Kołowrotek Speedster S-Series Midnight

Nowość
  • Lamson Kołowrotek Speedster S-Series Midnight
  • Lamson Kołowrotek Speedster S-Series Midnight
1 696,00 zł
/ szt.
Producent: Lamson
Dostępność: w magazynie

Zawsze uważaliśmy, że forma nie powinna tylko podążać za funkcją, ale być nią inspirowana, a dobry design jest efektem harmonijnej wymowy obu. W przypadku kołowrotków muchowych, podstawowe parametry - waga, szybkość zwijania, magazynowanie linki, moment oporu, ergonomia - muszą być wyważone względem siebie, aby stworzyć wysokowydajny kołowrotek i wspólnie stanowić podstawę projektu. Zdecydowanie najważniejsze z nich to waga i szybkość zwijania, ponieważ stosunek tych dwóch parametrów określa, co jest uznawane za duży kołowrotek typu "large arbor".

Wyrażając to w prosty sposób, należy myśleć o tych dwóch parametrach jako o ilości wyciąganego materiału na uncję, a zatem projekt kołowrotka doskonałego jest architekturą, która daje najlżejszą możliwą konstrukcję dla danej średnicy, bez poświęcania niezawodności i trwałości.

Nowa seria kołowrotków Speedster charakteryzuje się udoskonaloną techniką obróbki szpuli, skupiając materiał tylko tam, gdzie jest on potrzebny - dlatego są znacznie lżejsze i wydajniejsze od swoich poprzedników. Ale co ważne, forma, stylizacja każdego z nich, wyraźnie płynie z tego samego miejsca; pozwalając, aby wymiary struktury i funkcji inspirowały piękno.


Cechy charakterystyczne:

  • Format: Large Arbor.
  • Materiały: Obrabiane maszynowo aluminium 6061, Stal Nierdzewna.
  • Wykończenie: powłoka Hard Alox.
  • Hamulec: Uszczelniony, stożkowy.
  • US Made, Idaho.

Zobacz również

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel