Vision Buty Nahka Michelin

  • Vision Buty Nahka Michelin
1 299,00 zł
/ szt.
Producent: Vision
Dostępność: w magazynie

Skóra od zawsze kojarzona jest z dużą trwałością i wygodą. Mamy to – Nahka! Dobrze dopasowane skórzane buty, które zapewniają doskonałe wsparcie zarówno podczas brodzenia, jak i chodzenia brzegiem. Cholewka jest połączeniem obrobionej na mokro skóry nubukowej, mikrofibry i siatki nylonowej. Sznurówki zaczynają się daleko z przodu, dzięki czemu idealnie dopasowujesz but do kształtu stopy. To wszystko sprawia, że są to jedne z najbardziej komfortowych butów do brodzenia na świecie. Potrójne szwy w newralgicznych miejscach. Szyta i klejona środkowa część podeszwy. Mocny gumowy zderzak. Jednym słowem- nie do zdarcia!

Nowa podeszwa została zaprojektowana wspólnie ze światowej sławy producentem opon Michelin. Jej wzór jest inspirowany oponą Michelin LTX A/S z uwzględnieniem nowych cech przydatnych podczas brodzenia w wodzie o zróżnicowanym dnie. Przedni ochraniacz jest wbudowany w podeszwę, więc nie ma możliwości ich rozklejenia. Bieżniki na bokach zapewniają dodatkową przyczepność na zboczach i błotnistych ścieżkach. Te pośrodku z falistymi liniami zapewniają dobre trzymanie na nierównej powierzchni skał. Przód i pięty podeszwy zostały zaprojektowane tak, aby wytrzymać zużycie podczas dłuższych spacerów. Dla wyjątkowo trudnych i śliskich podłoży umieszczono specjalne gniazda dla naszych kołków z węglika wolframu.

Sama guma jest mieszanką off-roadowych skandynawskich opon zimowych. Podobnie jak bezkolcowe opony zimowe na śniegu, podeszwy te zapewniają bardzo dobrą przyczepność na skałach. Im większy wywierasz nacisk na podeszwę, tym mocniej chwyta powierzchnię skały. Oprócz zwiększonej przyczepności but daje również lepsze wyczucie podczas brodzenia. Miękka i dobrze dostosowująca się podeszwa zewnętrzna w połączeniu z elastyczną podeszwą środkową z pianki EVA pozwala poczuć, co znajduje się pod butem.

  • Gumowa podeszwa Michelin
  • Cholewka ze skóry, mikrofibry i siatki nylonowej
  • Potrójne szwy łączące skórę
  • Długi system sznurowania dla idealnego dopasowania buta do stopy
  • Mocny gumowy ochraniacz przedni
  • Gniazda do wkręcenia kolców z węglika wolframu
RozmiarDługość wkładki - cm
US 826
US 927
US 1029
US 1130
US 1231
US 1332
US 1433

W tabeli podano długość w centymetrach wkładki wewnętrznej buta.
Aby mieć miejsce na neoprenowe skarpety woderów i skarpetę ocieplającą możesz wybrać buty o 1 rozmiar większe.

pixel