Traper Wędka Silence

  • Traper Wędka Silence
  • Traper Wędka Silence
  • Traper Wędka Silence
  • Traper Wędka Silence
1 499,00 zł
/ szt.
Producent: Traper
Dostępność: w magazynie

Muszkarzom, którzy mają najwyższe wymagania, oczekującym na niezawodne i perfekcyjnie wykonane wędziska wychodzimy naprzeciw. Dedykujemy Wam serię wędzisk SILENCE wyprodukowaną z użyciem najnowocześniejszych obecnie technologii. Japońskie blanki węglowe Carboflex 460, uzbrojone w lekkie tytanowe przelotki Titanium, portugalski korek AAAAA oraz nowoczesny, ultralekki, a jednocześnie wytrzymały uchwyt kołowrotka, tworzą idealną całość. Doskonale wyważone wędki, o równomiernym, harmonijnym ugięciu i szybkiej akcji, robią ogromne wrażenie po wzięciu do ręki. Całości dopełniają doskonale dobrane barwy i grafika wszystkich elementów, co w efekcie daje niezwykłą estetykę produktu.

Do transportu dołączona jest solidna tuba cordurowa o przekroju trójkąta z podziałem na komory. Dodatkowo wędziska posiadają perforowany, miękki, "oddychający" pokrowiec, przewidziany do transportu w tubach zbiorczych. Seria SILENCE objęta jest 25 - letnią gwarancją dla pierwszego właściciela.

Zobacz również

Traper Wędka Stream
od 789,00 zł

Traper Wędka Stream

Traper Wędka Guide
od 1 099,00 zł

Traper Wędka Guide

Traper Wędka Silence SW
od 1 399,00 zł

Traper Wędka Silence SW

Traper Wędka Speed
od 359,00 zł

Traper Wędka Speed

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel