Gulff Fatman UV 15ml Clear

  • Gulff Fatman UV 15ml Clear
70,00 zł
/ szt.
Producent: Gulff
Dostępność: w magazynie

Fatman to klej idealnie nadający się do budowy dużych much szczupakowych oraz słonowodnych. Świetnie sprawdza się do zalewania główek. Dzięki takiemu zabiegowi możemy np. zalać całe oczy – na pewno nie odpadną nawet po wielu atakach drapieżników. Drugim plusem jest większa waga przedniej części muchy, dającej agresywniejszą, bardziej pionową pracę przynęty.


W porównaniu z żywicami innych firm żywice GULFF uzyskują twardość oraz TOTALNY BRAK LEPKOŚCI w ciągu 3, 4 sekund - podczas utrwalania latarką UV, dzięki temu kurz oraz brud nie przywiera do przynęt, zachowują one mocną kolorystykę i nie matowieją.JAK UZYSKAĆ NAJLEPSZY REZULTAT

Żywica powinna być naświetlana z odległośći 1-2 cm. Z odpowiednią lampą UV, zywica powinna stwardnąć w ciągu kilku sekund. Rekomendowane jest stosowanie latarki Gulff UV Flashlight. Po naświetleniu nie dotykać żywicy przez 5 sek. Po wystygnięciu, żywica nie może się kleić. Kolorowe żywice potrzebują trochę dłuższego naświetlania. Regularnie sprawdzaj baterie w latarce UV.


WYBÓR ODPOWIEDNIEJ LATARKI UV

Do utwardzania eksperci rekomendują używanie mocnych latarek UV (n.p. 365nm/3W). Popularne latarki UV generują światło w zakresie 395-405 nm z dość niską mocą, co może być niewystarczające do prawidłowego utwardzenia żywicy.


BEZPIECZEŃSTWO

Żywice GULFF wysychają bardzo szybko i mogą spowodować szkody w przypadku niewłaściwego użytkowania. W przypadku dostania się żywicy na skórę istnieje bardzo duże ryzyko jej uszkodzenia, a promieniowanie UV uderza w powierzchnię skóry, która została roztarta żywicą. Na skórze może powstać oparzenie lub klej może przywrzeć do skóry. Podczas pracy z żywicą i promieniowaniem UV należy chronić oczy i unikać kontaktu ze skórą. Żywice powinny być zawsze stosowane w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Żywica musi być przechowywana w miejscu niedostępnym dla dzieci. Żywica utwardza się również pod wpływem promieni słonecznych. Żywice UV nagrzewają się pod wpływem światła.


Opakowanie: 15ml.
Kolor: Clear.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel