Scott Wędka G-Series

  • Scott Wędka G-Series
  • Scott Wędka G-Series
  • Scott Wędka G-Series
3 650,00 zł
/ szt.
Producent: Scott
Dostępność: w magazynie

 Wędki z serii G2 są klasą samą w sobie. Doskonałe do połowów tailwater i suchej muchy. Rzuty wędką G2 są bardzo precyzyjne i dają świetną prezentację. Zaprojektowana w technologii progresywnych stożków z cienkościennymi blankami – wędka pozwala wyczuć najcieńszy przypon i pozwala rzucać najmniejszymi muchami i łapać gigantyczne pstrągi. Poza wszystkimi technicznymi zaletami wędka G2 to piękny kij: popielate blanki z naturalnym wykończeniem, idealnie dopasowany kolor mocowań przelotek i drewniana rączka z okuciami nadają wędce klasyczny wygląd. 

Nowa wersja wędki Scott G ładuje głębiej w dolnych sekcjach i oddaje energię szybciej jest przez to stabilniejsza we wszystkich technikach rzutów.
Zmodyfikowane zostały łączenia, przez co stały się bardziej elastyczne, mocniejsze i ponad 20% lżejsze. Drugą większą zmianą jest zwiększenie dynamiki blanków przez zaawansowaną konstrukcję włókien i żywicy. Wyniki to wędki, które mają dużą stabilność i śledzenie, oraz generują wyższe prędkości. To poprawia dokładność i obrót nawet w wietrznych warunkach. Nawet przy tych dużych udoskonaleniach osiągów, pręty serii G zachowują gładką, pełnowartościową akcję.
Dodatkowo wędki zostały wyposażone w tytanowe przelotki i udoskonalone mocowanie kołowrotka. 

Podobnie jak każdy kij Scott, wędki serii G są ręcznie robione w USA.


 

G-Series action

 

   Technology

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel