Frog Hair Fluorocarbon Tapered Leader 2,75m

Frog Hair Fluorocarbon Tapered Leader 2,75m

Powiększ

Fly Fishing Bogdan Gawlik
Cena:
55.00
Producent: Frog Hair
Dostępność:
w magazynie
AARozmiar tekstu:

(polski opis wkrótce)

Stiffer butt optimizes the energy transfer from the fly line. The taper is engineered to combine with the heavier, high density fluorocarbon to provide an optimal weight distribution along the length of the leader for exceptional roll out and a more powerful turnover, guaranteed.

• Superior knot strength
• Incredible toughness
• Built-in shock resistance
• Stealthy, drag-free presentation
• Extra long taper section (over 60% of the leader length)
• Includes perfection loop

 

Size / Rozmiar1X2X3X4X5X6X7X
Diameter / Średnica (mm) 0,254 0,223 0,203 0,178 0,152 0,127 0,102

 

Firma FROG HAIR stosuje opatentowaną metodę GAMMA PROCESSING zwiększającą wytrzymałość materiałów na poziomie molekularnym przez usunięcie długich wiązań międzycząsteczkowych i zastąpienie ich dużą ilości wiązań krótkich. Rezultatem tego procesu jest materiał o niezwykłej kombinacji elastyczności, wytrzymałość, odporność na ścieranie i niskiej
pamięci w porównaniu do materiału o takim samym lub podobnym składzie.

Żyłki i przypony firmy FROG HAIR zapewniają wędkarzom większą precyzję rzutów, naturalną prezentacje i powiększone możliwości w walce z rybami.

Widok
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
Pytanie:
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel