Simms BugStopper SunGaiter Cork

  • Simms BugStopper SunGaiter Cork
191,00 zł
/ szt.
Producent: Simms
Dostępność: w magazynie

Lekka, oddychająca ochrona przeciwsłoneczna i zabezpieczająca przed owadami gryzącmi na twarz i szyję, dzięki czemu możesz spędzić więcej czasu na wodzie.

Kiedy owady gryzą bez opamiętania, kominiarka BugStopper® SunGaiter™ jest świetną ochroną okolic głowy. Wykonana z elastycznego materiału Insect Shield® UPF 50 SolarFlex®, chroni twarz przed ukąszeniami i oparzeniami słonecznymi. Dłuższa peleryna poprawia pokrycie skóry przy dekolcie, a wyższe dopasowanie pozwala na dopasowanie go do i nad czapką.


Spędzenie całego dnia pod słońcem wymaga zwiększenia ochrony przeciwsłonecznej. Simms SunGaiter™ pomaga spędzać więcej czasu na wodzie przy mniejszej ekspozycji na słońce. Wykonany z lekkiej, szybkoschnącej, rozciągliwej tkaniny, posiada laserowo wycinane otwory do oddychania, dzięki czemu nie czujesz, że oddychasz przez kominiarkę. Tkanina Solarflex® oferuje ochronę UPF 50 i osłony od czubka nosa aż do kołnierza koszuli o odpowiedniej wysokości z tyłu, aby zmieścić się nad lub pod ulubionym kapeluszem wędkarskim.


Cechy:

  • Lekka, szybkoschnąca i oddychająca.
  • Laserowo wycinane otwory do oddychania.
  • Pasuje do tyłu kapelusza.
  • Wydłużona część przednia do osłonięcia dekoltu.

 

Rozciągliwa tkanina SolarFlex®; 92% poliester / 8% spandex.


Odzież wyposażona w Insect Shield® Repellent zapewnia długotrwałą, skuteczną i wygodną osobistą ochronę przed owadami, z których niektóre mogą przenosić choroby takie jak wirus zachodniego Nilu i borelioza. Insect Shield Repellent Apparel został zarejestrowany jako środek odstraszający komary, kleszcze, mrówki, muchy, pluskwy i muszki (no-see-ums). Składnik aktywny w Insect Shield jest tak ściśle związany z włóknami tkaniny, że zachowuje skuteczną ochronę przez cały okres użytkowania produktu.

UPF oznacza współczynnik ochrony przed promieniowaniem ultrafioletowym i wskazuje, jaka część promieniowania UV jest pochłaniana przez słońce. Tkanina o wskaźniku 50 pozwala na przepuszczenie tylko 1/50 promieniowania UV. Oznacza to, że tkanina znacznie zmniejszy narażenie skóry na promieniowanie UV. Wszystkie nasze wykończenia UPF wystarczają na cały okres użytkowania odzieży, co jest standardem przemysłowym obejmującym 30 prań.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel