Seven Bass Pływadełko Flatform Junior – Grey

Nowość
 • Seven Bass Pływadełko Flatform Junior – Grey
 • Seven Bass Pływadełko Flatform Junior – Grey
 • Seven Bass Pływadełko Flatform Junior – Grey
 • Seven Bass Pływadełko Flatform Junior – Grey
3 399,00 zł
/ szt.
Dostępność: w magazynie

Najmniejszy z rodziny Flatform, JUNIOR oferuje taki sam rozmiar jak większość konwencjonalnych pływadeł. Ten innowacyjny produkt nie ma sztywnej struktury. Przed napompowaniem jest mały i elastyczny. Podobnie jak jego starsi bracia, składa się z trzech części. Po bokach znajdują się rolki wykonane z PVC wzmocnionego i powleczonego odporną na uszkodzenia mechaniczne jak i promieniowanie UV powłoką. Część centralna została pokryta powłoką 3D Mesh. Finalny kształt oraz twardość uzyskaliśmy dzięki technologii „Dropstich”. Jest to system wewnętrznej bardzo cienkiej siatki poliestrowej, która zachowuje pożądany kształt po napompowaniu urządzenia. Takie rozwiązanie usztywnia wszystko, dzięki czemu Twój FLATFORM JUNIOR po napompowaniu nie wygląda jak wielki balon! To rozwiązanie pozwoli Ci na wszelakie „ekstrawagancje”, o których użytkownik tradycyjnych modeli nie może nawet pomarzyć. Duża przestrzeń i stabilność Juniora umożliwią Ci łowienie nawet na stojąco! Do jego produkcji użyliśmy wszelkich dostępnych materiałów. Tylko najwyższej jakości. Wyposażenie jest bardzo bogate i kompletne. Są wiosła na dulkach, torby boczne z ich systemem CLIPLINE. Zmodyfikowaliśmy mocowanie silnika, aby zwiększyć bezpieczeństwo. FLATFORM JUNIOR dostarczany jest według zasady „Plug & Go Ready” czyli gotowy do pracy. Trzy podstawy „Plug & Go” są już zainstalowane, wystarczy wyposażyć swoją „łódź” w odpowiedni dla Ciebie ekwipunek (statyw sonaru, uchwyt GoCam, uchwyt na laskę itp.) i ruszać na połów. Sterowanie ułatwiają trzy pionowe stateczniki umieszczone pod spodem. Największy z nich- „skrzydło nietoperza” znajduje się pomiędzy nogami i rozbija skutecznie falę powstającą podczas szybkiego przemieszczania się na silniku elektrycznym. Stateczniki boczne dbają skutecznie o dodatkową stateczność kursu. Oba są zamontowane na stałe, natomiast „skrzydło nietoperza” można demontować gdyż jest ono większe i może to ułatwiać przepływanie po skrajnie płytkich łowiskach. Flatform Junior pompuje się w kilka minut, jest idealnie sztywny. Jego grubość wynosi ok. 16 cm.

FLATFORM JUNIOR to szczyt tego, co można znaleźć na światowym rynku pływadełek. Podczas międzynarodowych targów EFTTEX 2019 w Brukseli zdobył dwie nagrody: – „NAJLEPSZA JEDNOSTKA PŁYWAJĄCA sezon 2019-2020” oraz „WYBÓR WIZYTORA 2019-2020”

 • Długość: 200 cm.
 • Szerokość: 140 cm.
 • Waga: 17 kg.
 • Max. obciążenie: 200 kg.
 • Rodzaj siedzenia: Piankowe z oparciem.
 • Materiał: PCV / 1000 D.
 • Grubość powłoki: 0,7mm.
 • Max. ciśnienie: 15 Psi / 1 Bar.

 

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel