Simms SolarFlex Crewneck Cloud Camo Grey

  • Simms SolarFlex Crewneck Cloud Camo Grey
336,99 zł
/ szt.
Producent: Simms
Dostępność: w magazynie

Szybkoschnąca koszula wędkarska, która utrzymuje chłód w upalne letnie dni.

Solarflex® Crewneck firmy Simms pomoże kiedy upalne słońce i gorące powietrze mogą skrócić czas który wytrzymasz na wodzie. Model COR3™ wyposażono w funkcję ochrony przed nieprzyjemnym zapachem, ochrony przed poceniem się i klasyfikację UPF 50 przed szkodliwymi promieniami. Wysoko-profilowy kołnierz chroni szyję przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.


Cechy:
• Szybkoschnąca, odprowadzająca wilgoć, antyzapachowa z UPF 50.
• Płaskie szwy.
• Raglanowe rękawy zapewniają nieograniczony ruch.
• Kołnierz z wysokim tyłem dla dodatkowej ochrony przeciwsłonecznej.
• 100% poliester.

 

UPF50

UPF oznacza współczynnik ochrony przed promieniowaniem ultrafioletowym i wskazuje, jaka część promieniowania UV jest pochłaniana przez słońce. Tkanina o wskaźniku 50 pozwala na przepuszczenie tylko 1/50 promieniowania UV. Oznacza to, że tkanina znacznie zmniejszy narażenie skóry na promieniowanie UV. Wszystkie nasze wykończenia UPF wystarczają na cały okres użytkowania odzieży, co jest standardem przemysłowym obejmującym 30 prań.

 

COR3

Produkty wykorzystujące COR3™ Technology mają współczynnik UPF wynoszący 30 lub więcej, właściwości minimalizujące nieprzyjemny zapach oraz doskonałe właściwości odprowadzania wilgoci. Wszystkie nasze funkcjonalne ubrania bawełniane wykorzystujące technologię COR3™ są również wyposażone w COR3™ EZ. EZ oznacza łatwą pielęgnację i wskazuje, że ubrania z tym materiałem będą dobrze wyglądać i będą odporne na zagniecenia.

 

VEIL CAMO

Kamuflarz zaprojektowany do ukrywania się przed rybami, oferuje Ci przewagę dzięki czemu możesz zbliżyć się o jeden krok do ryb i zająć doskonałą pozycję do rzucania. We współpracy z firmą Veil Camo, Simms® opracował kamuflaże Camo, opatentowany i oparty na matematyce. Zbudowany z palety kolorów sprawdzonych w środowisku naturalnym i w specyficznym postrzeganiu świata przez ryby. Camo to technologia stworzona po to, aby lepiej dostosować się do świata przyrody.

RozmiarKlatka piersiowa (cm)*Szyja (cm)*Rękaw (cm)*
S91-9639-40,584-86,5
M99-10440,5-4286,5-89
L107-11442-4389-91,5
XL117-12244,5-4691,5-94

*Pomiar przeprowadzony na ciele.

pixel