Jaxon Wędka Monolith XT Nymph Fly

  • Jaxon Wędka Monolith XT Nymph Fly
236,00 zł
/ szt.
Producent: Jaxon
Dostępność: Chwilowo brak

Seria wędek muchowych przygotowana specjalnie z myślą o licznym gronie wędkarzy łowiących na klasyczną dolną nimfę, jak również do metody żyłkowej.


Wędki muchowe Monolith XT powstały przy wykorzystaniu zaawansowanej technologii „Multi Modulus” związanej z zastosowaniem różnych modułów włókien grafitowych C24T, C30T i C36T. Nowoczesne metody projektowania i wieloletnie doświadczenie konstruktorów pozwoliło na odpowiedni dobór materiałów i średnicy blanków, co przełożyło się na relatywnie małą średnicę poszczególnych elementów, niską wagę, a jednocześnie potężną moc i dynamikę wędzisk tej serii. Wędki muchowe Monolith XT zostały uzbrojone w niezawodne przelotki klasy SIC-ZIRCONIA, nowoczesne uchwyty do kołowrotków i rękojeści, zapewniające wysoki komfort użytkowania. Nowoczesny design i starannie dopracowane najdrobniejsze detale również nie pozostawiają złudzeń, że seria Monolith XT należy do czołówki wędek muchowych na naszym rynku wędkarskim i oferowana jest w bardzo korzystnych cenach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel