Jaxon Wędka Monolith XT SWITCH

  • Jaxon Wędka Monolith XT SWITCH
305,00 zł
/ szt.
Producent: Jaxon
Dostępność: w magazynie

Wędki typu SWITCH przebojem zdobyły popularność wśród muszkarzy łowiących pstrągi, trocie i łososie w większych i średnich rzekach.
Przy odpowiednim dobraniu zestawu, polecamy rozwiązania skagitowe z głowicami dzięki czemu możemy precyzyjnie podać muszkę na bardzo dużą odległość.
SWITCH to generalnie wędziska dwuręczne z dodatkowym uchwytem poniżej kołowrotka.


Wędki muchowe Monolith XT SWITCH powstały przy wykorzystaniu zaawansowanej technologii „Multi Modulus” związanej z zastosowaniem różnych modułów włókien grafitowych C24T, C30T i C36T. Nowoczesne metody projektowania i wieloletnie doświadczenie konstruktorów pozwoliło na odpowiedni dobór materiałów i średnicy blanków, co przełożyło się na relatywnie małą średnicę poszczególnych elementów, niską wagę, a jednocześnie potężną moc i dynamikę wędzisk tej serii. Wędki muchowe MONOLITH XT zostały uzbrojone w niezawodne przelotki klasy SIC-ZIRCONIA, nowoczesne uchwyty do kołowrotków i rękojeści, zapewniające wysoki komfort użytkowania. Nowoczesny design i starannie dopracowane najdrobniejsze detale również nie pozostawiają złudzeń, że seria Monolith XT należy do czołówki wędek muchowych na naszym rynku wędkarskim i oferowana jest w bardzo korzystnych cenach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel