Nożyczki Renomed Straight 15cm

  • Nożyczki Renomed Straight 15cm
  • Nożyczki Renomed Straight 15cm
185,00 zł
/ szt.
Producent: Renomed
Dostępność: w magazynie

RENOMED - NOŻYCZKI NA CAŁE ŻYCIE!

Precyzyjne nożyczki wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej.
Idealne do wykonywania dużych streamerów oraz przycinania wszelkich sierści stosowanych do produkcji suchych chruścików, główek muddlerów itp.
Hartowane, ręcznie ostrzone, proste ostrze 5 cm.
Długość 15 cm.

Praktycznie każdy z nas używa nożyczek codziennie. Używając ich, skupiamy się tylko i wyłącznie na osiągnięciu celu, jakim jest przecięcie czegoś. Rzadko kto zastanawia się, w jaki sposób są one wykonane lub dlaczego tną dobrze lub źle. Bardzo często dopiero kiedy coś nie działa lub się zepsuje, dostrzegamy walory produktów wysokiej jakości.

Oryginalny kształt, wzornictwo oraz cechy charakterystyczne nożyczek firmy Renomed zostały szczegółowo opisane oraz zgłoszone jako wzór użytkowy w Urzędzie Patentowym w Warszawie.
Przez ponad 30 lat swojej działalności, firma Renomed stworzyła wiele rodzajów nożyczek, aby sprostać oczekiwaniom klientów na całym świecie, między innymi w krajach takich jak: Szwajcaria, Włochy, Niemcy, Szwecja, Dania, Japonia oraz Stany Zjednoczone.

Cechami wyróżniającymi nożyczki Renomed jest nie tylko ich charakterystyczny design, lecz także zastosowanie wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz technologii produkcji. Wszystkie modele nożyczek wytwarzane są przy użyciu technologii wykorzystywanych do produkcji narzędzi chirurgicznych, co bezpośrednio przekłada się na najwyższe walory użytkowe. Każda pojedyncza sztuka jest produkowana ręcznie przez doświadczonych pracowników firmy, co nadaje każdej parze nożyczek indywidualny charakter. Lata doświadczeń oraz ciągłe doskonalenie produktów pozwoliło pozytywnie przejść cykl badań klinicznych oraz zyskać status wyrobu medycznego.
Jakie to ma znaczenie dla klienta? Takie, że każdy z produktów firmy Renomed może być bez uszczerbku na jakości i funkcjonalności poddawany sterylizacji oraz dezynfekcji, co potwierdza wysoką jakość produktu.
Oferta dostępnych nożyczek dostosowana jest do potrzeb najbardziej wymagających klientów.

„Często dzwonią do nas klienci, którzy używają naszych nożyczek od 20 lat z prośbą o ich regulacje lub naostrzenie. Nie wyobrażają siebie używania innych produktów niż firmy Renomed. To daje nam ogromną radość oraz dumę z naszej pracy i mobilizuje do utrzymania najwyższej jakości naszych produktów” – mówi Marek Ruciński, Prezes Renomed Sp. z o.o.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel