Technologie - Scientific Anglers

Scientific Anglers oferuje najbardziej zaawansowane technologie w produkcji linek muchowych.
AST+

Advanced Shooting Technology Plus (AST+)
AST+ zapewnia o 50% płynniejsze przemieszczanie się linki po przelotkach niż AST i o 200% niż konkurencyjne linki. Dzięki AST+ linka będzie latać dalej i będzie czystsza niż jakakolwiek inna linka.
AST

Advanced Shooting Technology (AST)
Nasza opatentowana technologia śliskiej powierzchni wyznacza standardy najwyższej jakości. AST zapewnia bezszelestne przemieszczanie się linki po przelotkach, pozwala wykonywać rzuty na niespotykane odległości i poruszać się lince praktycznie bez drgań w trakcie lotu.
Dry Tip

Improved Dry Tip Technology
Inżynierowie Scientific Anglers opracowali specjalną formułę materiału o właściwościach najwyższej pływalności spośród wszystkich dostępnych na rynku. Nowa technologia stosowana jest w zakończeniach pływających linek SA.
Mastery Textured

Mastery Textured
Technologia Mastery Textured jest fuzją naszych 2 najlepszych technologi: Mastery i Sharkskin. Precyzyjna replika półkolistych cząstek na zewnętrznej powierzchni linek, podobnych do znajdujących się na powierzchni piłek golfowych, pozwala na osiągnięcie niewiarygodnych dystansów w trakcie rzutów poprzez redukcje powierzchni tarcia. Dzięki zwiększonej powierzchni gwarantuje także znacznie lepszą pływalność.
Microballoons

Microballoons
Mikroskopijnej wielkości pęcherzyki szklane umieszczane są w powłokach wszystkich linek pływających SA. Zapewniają równomierną gęstość linkom i kontrolę w trakcie rzutów oraz uniemożliwiają wydostanie się na zewnątrz umieszczonych wewnątrz rdzenia cząsteczek powietrza.
SA•ID

Scientific Anglers Line Identification (SA•ID)
Laboratorium Scientific Anglers do spraw innowacji wprowadziło nowy system pozwalający na szybką identyfikację linek zwany krótko SA – ID. Nie wiesz czy twoja głowica waży 200 czy 300 grain? Wystarczy spojrzeć na SA ID umieszczone na sznurze muchowym.
Sharkskin

Sharkskin
Sharkskin to najnowsza technologia Scientific Anglers zaczerpnięta z natury, imitująca skórę rekina. Zmniejszenie do minimum oporów powietrza gwarantuje sznurom muchowym wykonanym w tej technologi osiągniecie najdłuższych dystansów przy użyciu stosunkowo niewielkiej siły. Odpowiednia struktura powierzchni linek zapobiega turbulencjom w trakcie rzutów, splataniu linki i podnosi komfort rzucania na niespotykany dotychczas poziom.
Welded Loops

Welded Loops
Zakończenia linek w kształcie pętli umieszczone na przednich lub tylnych zakończeniach sznurów muchowych. Wykonane są z trwałego odlewu tworzywa, identycznego jak materiał użyty do produkcji samej linki. Ułatwiają połączenie sznura muchowego z przyponem i podkładem.
Tropi-Core

Tropi-Core™ Technology
Środowisko tropikalne ma nie tylko wyższe wymagania od wędkarza, ale również od linek muchowych. Gdy jest zbyt ciepło każda standardowa linka może stać się zbyt miękka i w efekcie bezużyteczna. Tropi-Core™ Technology gwarantuje Ci komfortowe wędkowanie w tropikalnym klimacie zarówno łowiąc z łodzi, lub stojąc bezpośrednio w gorącej wodzie w promieniach słońca.
TRP

TRP (Tactile Reference Point)
TRP to krótki odcinek linki muchowej pozbawiony tłoczonej struktury na powierzchni linki stosowanej w technologiach Mastery Textured i Sharkskin. Dzięki tej technologi doskonale poczujesz i usłyszysz, który odcinek linki znajduje się na przelotkach wędki. Umożliwia to wysunięcie odpowiedniej ilości linki w trakcie wymachów, przed wykonaniem końcowego rzutu.
SONAR sinking technology

SONAR Sinking Technology
Na każdą rybę żerującą przy powierzchni wody, przypada dziesięć żerujących pod nią. Nasza technologia SONAR utrzymuje muchy pod powierzchnią. Odpowiednie obciążenia z wolframu i niepowtarzalny stożkowy kształt sprawia, że  linka leci w dół i tam pozostaje.
Floating Texture

Floating Texture
Linki wyposażone w technologię Floating Texture to radykalna zmiana w zwykle gładkich linkach pływających. Teksturowana powierzchnia nie tylko poprawia pływalność ale zmniejsza też tarcie podczas rzutu. Linka pływa wyżej i stawia mniejsze opory w wodzie i dzięki temu łatwiej ją kontrolować.
Shooting Technology Plus

Shooting Technology Plus
Technologia poprawiająca gładkość powierzchni linki. Odpowiednie powłoki sprawiają, że linka porusza się płynnie przez przelotki i z łatwością może być wyrzucona na duże odległości.
AST plus

AST Plus
Powierzchnia linki przez cały czas użytkowania pozostaje odpowiednio śliska. Linką z AST Plus rzucisz dalej, wyżej i łatwiej utrzymasz ją w czystości.

 

pixel