Orvis Hydros Class V Sink Tip WF

  • Orvis Hydros Class V Sink Tip WF
395,00 zł
/ szt.
Producent: Orvis
Dostępność: w magazynie

Z tą linką rzucisz dalej i umieścisz swoją muchę głębiej.
Najlepsza linka z tonącą końcówką przeznaczona do nimf, mokrych much, streamerów, much na steelheada, do łowienia w głębokiej wodzie o wartkim nurcie. Rzucisz nią dalej i szybciej dostarczysz muchę w wybrane miejsce. Głowica WF jest tu połączona z charakterystycznym jedynie dla Orvis’a przednim, tonącym, zwężeniem linki o długości 4,5m, wykonanym z materiału o bardzo wysokiej gęstości. Końcówka tonie z prędkością od 0,14 do 0,17m/s. Pływająca głowica i tylne zwężenie linki pomaga w poprawianiu jej na wodzie i kierowaniu linką dla naprawdę doskonałych prezentacji.

  • Orvis Line ID - nowatorskie oznaczenia linek - szybko i łatwo wybierzesz odpowiednią linkę. Na lince nadrukowane są podstawowe informacje, pozwalające szybko i jednoznacznie ją zidentyfikować: oznaczenie profilu i klasy.
  • IS (Integrated Slickness) - zintegrowana gładkość - jest to dodatek zintegrowany w warstwie PCV, który zapewnia nawilżenie dla osiągnięcia maksymalnej odległości rzutu i zwiększa wytrzymałość.
  • Udoskonalone zgrzewane pętelki - nowe, gładkie i wytrzymałe zgrzewane pętelki sprawiają, ze dołączenie przyponu do linki jest szybkie i łatwe i wygodne do wielokrotnego powtarzania. Nowe pętle pozwalają także bardziej efektywnie przenosić energię rzutu z linki do przyponu.


Kolory: końcówka ciemnobrązowa/żółty/ciemnozielony.
Linka: 5-8.
Długość: 27,5m.
Wyprodukowana w USA.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel