Airflo 40+ Sniper 4 Season Intermediate WF

Nowość
  • Airflo 40+ Sniper 4 Season Intermediate WF
  • Airflo 40+ Sniper 4 Season Intermediate WF
  • Airflo 40+ Sniper 4 Season Intermediate WF
245,00 zł
/ szt.
Producent: Airflo
Dostępność: w magazynie

Dostępna w wersjach Floating, Intermediate, Sink 3 i Sink 7, ta bestia dostarcza duże muchy na duże odległości. A dzięki poliuretanowej formule, będzie to robić w większości warunków. Technologia Ridge znacznie redukuje splątania. Power Core zapewnia niesamowitą energię rzutu. Pętle na obu końcach. Jest to żyłka GO-TO do połowu szczupaków dla wędkarzy z Wielkiej Brytanii i Europy.

Sniper bazuje na krótszej wersji naszej linki 40+ z łatwą do rzucania skróconą głowicą i grubą średnicą tipa. Sniper posiada konstrukcję Dual Head Design, która sprawia, że linka działa tak samo dobrze dla początkujących, jak i dla zaawansowanych w rzutach.

Mniej zaawansowani wędkarze mogą rzucać tą linką tylko przednimi 15 stopami linki na szczytówce, podczas gdy ekspert będzie rzucał całą głowicę, aby osiągnąć maksymalny dystans. Dostępne w wersji pływającej, intermediate oraz tonącej typu 3 i typu 7.

Do rodziny Sniper dołącza nowa linka "Custom Cut", wykonana z 35 stopowej głowicy z 14 ziarnowego materiału tonącego, przechodzącego w linkę pośrednio tonącą. Pływające i pośrednie linki są zapętlone na obu końcach. Sink 3, 7 i CC są zaopatrzone w pętelkę, tylko w tylnej części.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.
NIE WYRAŻAM ZGODY
ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY
pixel