Gulff Hero UV Flashlight 365nm / 5W

Nowość
  • Gulff Hero UV Flashlight 365nm / 5W
  • Gulff Hero UV Flashlight 365nm / 5W
309,00 zł
/ szt.
Producent: Gulff
Dostępność: w magazynie

LAMPA GULFF HERO 365nm UV TO MOCNE I PROFESJONALNE NARZĘDZIE DO ZASTOSOWANIA PRZY ROBIENIU MUCH.

Gulff HERO 365 UV to produkt wysokiej jakości zaprojektowany przez ekspertów w Flytyingu. Latarka przeznaczona jest do pracy na bliskich odległościach, zaopatrzona w łuk światła o wysokiej rozdzielczości, działa najlepiej gdy znajduje się w odległości 1-5 cm od muchy. Gulff jest jedyną na rynku firmą wędkarską, która produkuje bardzo wydajne latarki UV 365nm przeznaczone do żywic UV i z specjalnym muchowym zastosowaniem. Latarkę ładujemy podłączając ją załączonym kablem USB do dowolnej ładowarki do smartfonów lub innego gniazda USB które podaje odpowiednio mocny prąd (UWAGA! Gniazdo USB komputera lub laptopa może podawać zbyt słaby prąd żeby naładować latarkę). Zestaw zawiera mocny akumulator 18650 który należy umieścić w latarce.


Zestaw zawiera:
• latarka UV 365nm/5W,
• kabel do ładowarka USB,
• akumulator 18650.


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ OŚWIETLENIE UV O DŁUGOŚCI 365nm?


Latarka UV o długości fali 365 nm jest w większości przypadków najlepszym rozwiązaniem, optymalnie dostosowanym do utwardzania żywic UV. Obecnie stosowane powszechnie lampy UV 395-405nm nie zapewniają tak dużej ilości światła w długościach fal, które najlepiej aktywują żywicę. Dioda LED długości fali Gulff 365nm wytwarza spektrum światła, które najlepiej pasuje do widma absorpcyjnego fotoinicjatora, który jest w większości żywic utwardzalnych promieniowaniem UV.
Światło UV lampy Gulff wydaje się bielsze niż światło o długości 395 nm. Dzieje się tak, ponieważ ludzkie oko nie może odróżnić światła UV, gdy długość fali jest wyraźnie poniżej 400 nm. W takim przypadku światło staje się widoczne dopiero po uderzeniu w powierzchnię odbijającą promieniowanie UV. Eksperci nie zalecają używania niedrogich lamp o niepewnej mocy do utwardzania żywicy. Ich moce i reklamowane długości fal mogą się znacznie różnić. Zwróć uwagę, że na przykład reklamowana moc w niedrogich wersjach często jest tylko maksymalną możliwą mocą. Jest wiele rzeczy, które wpływają na zdolność osiągnięcia tego maksimum, od diody LED do struktury używanej latarki (lub innego źródła światła).


KORZYSTANIE Z LAMPY

Żywicę utwardza ​​się, przenosząc latarkę UV na odległość 1-2 cm od powierzchni żywicy, równomiernie kierując światło w stronę każdej strony tej powierzchni. Dzięki latarce o wysokiej mocy, bezbarwne żywice GULFF UV utwardzą się w ciągu kilku sekund. Po utwardzeniu pozostaw powierzchnię żywicy do ostygnięcia przez około 5 sekund bez dotykania jej. Jeśli powierzchnia żywicy zostanie odpowiednio utwardzona, będzie ona błyszcząca lub matowa, w zależności od wyboru żywicy, ale zawsze będzie pozbawiona lepkości. Jeśli jednak powierzchnia żywicy pozostanie lepka, upewnij się, że używasz latarki lub innego światła przeznaczonego do utwardzania żywicy, że jest wystarczająca moc w akumulatorach światła i że znajdował się on w odległości około 1 cm od żywicy. Zwróć uwagę, że bardzo cienkie powierzchnie żywicy łączą się mniej skutecznie na ciemnym tle. Pamiętaj też, aby w razie potrzeby zmienić / naładować akumulatory światła: nawet niewielki spadek mocy baterii zmniejszy skuteczność łączenia.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel