Smith Optics Okulary Serpico 2 Silver Polar Platinum ChromaPop

Nowość
  • Smith Optics Okulary Serpico 2 Silver Polar Platinum ChromaPop
  • Smith Optics Okulary Serpico 2 Silver Polar Platinum ChromaPop
761,00 zł
/ szt.
Producent: Smith Optics
Dostępność: w magazynie

Nowa, ulepszona wersja klasycznych okularów. Teraz dostępne z ChromaPop™ z naszymi charakterystycznymi soczewkami torycznymi 9X3, z ulepszoną konstrukcją skroni i regulowanymi noskami dopasowanymi do potrzeb użytkownika.


Nasze soczewki polaryzacyjne ChromaPop są optycznie dostrojone, aby zapewnić Ci komfort widzenia i ochronę przed uderzeniami przy zwiększonej redukcji olśnień - jednocześnie oferując powłoki antyrefleksyjne, odporne na wodę i olej. 100% ochrona przed promieniowaniem UV.


  • Średnie dopasowanie / duże pokrycie.
  • Soczewki polaryzacyjne ChromaPop™ z powłokami antyrefleksyjnymi i hydroleofobowymi.
  • 9x3 krzywizna soczewek torycznych.
  • Regulowane nakładki na nos.
  • Metalowa konstrukcja oprawki.

Wygodne, szare soczewki z polerowanym, głębokim, platynowym zwierciadłem i wzmocnione technologią poprawy kolorów ChromaPop™, aby zmaksymalizować wyrazistość i pomóc Ci bez wysiłku dostrzec więcej szczegółów. Soczewka ta doskonale sprawdza się w środowiskach o dużym nasłonecznieniu, dzięki czemu utrzymuje blask z dala od oczu i zachowuje równowagę kontrastowych kolorów, zwiększając jednocześnie reakcję kolorów. Soczewka ta jest spolaryzowana i zbudowana na naszej węglowej platformie.

VLT = 15% (VLT - Visible Light Transmission. VLT określa ilość światła, jaką szkła przepuszczają do oka.)

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel