Lamson Kołowrotek Liquid Smoke

  • Lamson Kołowrotek Liquid Smoke
  • Lamson Kołowrotek Liquid Smoke
536,00 zł
/ szt.
Producent: Lamson
Dostępność: w magazynie

Spójrzmy prawdzie w oczy, kołowrotki odlewane ciśnieniowo mają być tanią alternatywą dla kołowrotków obrabianych maszynowo, prawda? Cóż... już nie. Tworząc kołowrotek Liquid, skupiliśmy się wyłącznie na zaletach, jakie może zaoferować proces odlewania ciśnieniowego. Strukturalnie, z odlewem można robić rzeczy, których nie da się wykonać obróbką: pełnopromieniowe krzywe złożone, prawie zerowy promień wewnątrz narożników. Aby uzyskać precyzyjne dopasowanie i wykończenie, cofamy się nawet i obrabiamy odlewaną część w krytycznych obszarach - wzmacniając najlepsze aspekty obu metod. Wysokiej jakości odlewy są importowane, ale komponenty krytyczne dla systemu hamowania są w USA obrabiane CNC a kołowrotki są montowane w Boise obok naszych topowych modeli.


Kołowrotek zaopatrzony jest w opatentowany przez firmę Lamson system hamulca, płynnie działający w pełnym zakresie obciążeń.
Do budowy kołowrotka użyto najwyższej jakości aluminium.
Nie należy stosować smarów do żadnych elementów kołowrotka.
Po wędkowaniu w słonej wodzie wystarczy wypłukać dokładnie kołowrotek pod bieżącą wodą.
Kołowrotek produkowany jest w czterech uniwersalnych wielkościach.Szpule są kompatybilne z kołowrotkami Remix i Remix HD.


Cechy:

Format: Large Arbor.
Materiały: odlewana ciśnieniowo rama aluminiowa i szpula.
Wykończenie: poliuretan - obudowa i szpula.
Drag: Sealed Conical Drag
Produkowany w 50% w USA, zbudowany w 100% w Idaho.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.
NIE WYRAŻAM ZGODY
ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY
pixel