Gulff UV Predator Big Daddy Golden Glitter 15ml

Nowość
  • Gulff UV Predator Big Daddy Golden Glitter 15ml
69,00 zł
/ szt.
Producent: Gulff
Dostępność: w magazynie

ŻYWICE PREDATOR NEW – Przeznaczone są do wykonywania przynęt na ryby drapieżne. Połączenie twardej transparentnej żywicy z brokatem w kolorach srebrnym, złotym i czerwonym naśladującymi rybią łuske. Po naświetleniu dają bardzo twardą powłokę odporną na uderzenia i zęby szczupaków. Można nakładać grube warstwy i tworzyć duże głowki dzięki dużej lepkości żywicy. Pojemniki o pojemności 15 ml.


Opakowanie: 15ml.
Kolor: Golden Glitter.


Żywice GULFF UV

Projektuj i twórz fantastyczne muchy korzystając z szerokiej gamy żywic UV GULFF. Wszystkie nasze produkty są najwyższej jakości i gwarantują trwałość wykonywanych przynęt czy węzłów. Zaprojektowaliśmy żywice i latarki UV specjalnie do wiązania much, zaspokajając najwyższe wymagania specjalistów Flytyingu. W porównaniu z żywicami innych firm żywice GULFF bardzo szybko utwardzają się w świetle UV (w ciągu 3, 4 sekund). Ponadto po stwardnieniu pozostają w pełni gładkie, nie klejące się do palców, dzięki czemu kurz, dubbingi, skrawki piór oraz brudu nie przywierają do przynęt. Zachowują mocną kolorystykę i nie matowieją. Produkty GULFF UV Resin mogą być stosowane w przypadku realistycznych much, streamerów, imitacji larw owadów – ciemnych szczegółów, jaskrawych detali, budowy korpusu i przeźroczystego wykończenia. W skład oferty wchodzą żywice przeźroczyste, kolorowe, fluo i luminescencyjne o różnej lepkości*. Podczas wykonywania much możesz je mieszać dzięki czemu uzyskasz bardzo płynne, naturalne przejścia kolorystyczne.

  • Totalny brak uczucia lepkiej powierzchni po końcowym utwardzeniu.
  • Duża trwałość.
  • W zależności od przeznaczenia różna gęstość kleju ułatwiająca formowanie.
  • Bardzo krótki czas utwardzania.
  • Szeroki wachlarz kolorystyczny.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel