Regal Medallion Series Vise Big Game Jaws/Bronze Trad. Base

Nowość
  • Regal Medallion Series Vise Big Game Jaws/Bronze Trad. Base
  • Regal Medallion Series Vise Big Game Jaws/Bronze Trad. Base
  • Regal Medallion Series Vise Big Game Jaws/Bronze Trad. Base
1 940,00 zł
/ szt.
Dostępność: w magazynie

Medallion Regal jest jednym z najlepszych imadeł do wiązania much, jakie kiedykolwiek powstały. Ta wersja wyposażona jest w głowicę Big Game Jawsi podstawkę Bronze Trad. Base.

REGAL jest wizytówką serii Medallion. Ten ikoniczny i często naśladowany design jest szczytem technologii imadeł. Otwórz Szczęki, włóż hak i zacznij wiązać. Nie ma nic do wyregulowania nawet podczas zmiany z malutkiej muszki na ogromny hak do streamerów. Wszystkie imadła MEDALLION VISES obracają się wokół osi 360° i przegubowe 220° w górę i w dół.

Ich najbardziej wszechstronna głowica jest specjalnie zbudowana do wiązania much słonowodnych i dużych much słodkowodnych od tarpona do szczupaka, łososia i okonia. Może zmieścić rozmiary haków od rozmiaru 22 do 5/0 i posiada dwa rowki hakowe obrobione z jednej strony szczęki. Duże haki są bardzo dobrze osadzone, a jednocześnie możliwe jest wiązanie haków już w rozmiarze 22.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel