Scott Wędka F-Serie

  • Scott Wędka F-Serie
  • Scott Wędka F-Serie
  • Scott Wędka F-Serie
  • Scott Wędka F-Serie
  • Scott Wędka F-Serie
  • Scott Wędka F-Serie
3 129,00 zł
/ szt.
Producent: Scott
Dostępność: w magazynie

Kiedy Scott Fly Rods rozpoczął działalność na początku lat 70-tych, wędki grafitowe nawet nie istniały. Zaistnieliśmy na rynku tworząc wysokowydajne, wieloczęściowe, wędki muchowe z włókna szklanego dla wędkarzy wyruszających w góry, aby łowić dzikie pstrągi w chłodnych, krystalicznych wodach.

 

Od tego czasu produkujemy wędki z włókna szklanego. Jest dobry powód, dla którego nadal projektujemy i ręcznie wykonujemy wędki muchowe z włókna szklanego, ponieważ uważamy, że to najlepszym dostępny materiał na wędki do rzucania z bardzo bliska, do cieszenia się dotykiem małych rybek i czystą przyjemnością z łowienia na muchę.

Wraz z całą nową serią F, połączyliśmy nowe, smuklejsze pręty z mocnego, nowoczesnego kompozytu włókna szklanego i żywicy i przeprojektowanym, wydrążonym rdzeniem, aby ustanowić nowy standard dla wędek z równą, głęboką akcją. I nawet jeśli możesz rzucać dużo dalej, te wędziska są zoptymalizowane do rzucania pięknych, dokładnych pętli poniżej 6 metrów.

Starannie kontrolując rozkład masy i sztywności, stworzyliśmy bardzo lekkie wędziska z włókna szklanego, które tworzą pętle z kilku metrów linki z końcówki. W ten sposób można dokładnie rzucić do następnego zagłębienia lub wzdłuż zarośniętych brzegów, nawet na strumieniach które można przekroczyć. Nie jest to coś co łatwo zrobić wędką z grafitu.

Połączyliśmy tę wydajność z najlepszymi w swojej klasie komponentami, takimi jak uniwersalne przelotki Snake Brand, korkowe uchwyty klasy Flor, tytanowe przelotki SiC i frezowane CNC miejsce na kołowrotek. Nie przeoczyliśmy żadnego szczegółu.

Jeśli więc lubisz łowić dzikie ryby w czystych strumieniach, zafunduj sobie najlepsze narzędzia do połowu - wędkę z serii F firmy Scott.Nie daj się zwieść małemu rozmiarowi tej wędki. W sprawnych rękach tworzy ciasne pętle z bliska, co pozwala na precyzyjne rzuty w ciasnych miejscach. Nasz ulubiony kij na mikro-łowiska i długie wędrówki.Akcja, mocowanie

 

MADE IN USA
wszystkie wędki produkowane od początku do końca w USA, Montrose, Colorado.

E GLASS
Opracowany przez firmę Scott kompozyt włókien węglowych i żywicy epoksydowej zapewniający lekkość, wytrzymałość i idealną akcję.

UNIVERSAL GUIDES
Idealnie gładkie przelotki firmy Snake Brand odporne na korozję.

TITANIUM
Przelotki w 100% odporne na korozję, wytrzymałe a jednocześnie bardzo lekkie - wykonane z tytanu. Idealnie gładki, twardy, wewnętrzny pierścień z węglika krzemu który ustępuje twardością tylko diamentom.

FIBERFUSE RESIN
Na nowo opracowana żywica epoksydowa, która jeszcze lepiej łączy ze sobą włókna szklane.

NATURAL FINISH
Precyzyjny proces tworzenia wędek firmy Scott sprawia, że blanki nie wymagają dodatkowej obróbki papierem ściernym i lakierowania - które osłabiają zewnętrzną warstwę wędki.

 

Zobacz również

Scott Wędka Tidal
od 2 360,00 zł

Scott Wędka Tidal

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel