Gulff Nitro Baitfish Skin 15ml

  • Gulff Nitro Baitfish Skin 15ml
69,00 zł
/ szt.
Producent: Gulff
Dostępność: w magazynie

Nitro to kleje specjalnie stworzone z myślą o przyciągnięciu uwagi ryb. Baitfish Skin to srebrny, lśniący klej imitujący skórę małych rybek dzięki czemu idealnie nadaje się do budowy streamerów oraz innych much naśladujących ryby. Zmienia swoje kolory w zależności od pogody oraz pory dnia. Pięknie lśni pod wpływem słońca i blasku księżyca, w nocy kolor zmienia się na ciemne srebro.

Projektuj i twórz fantastyczne muchy korzystając z szerokiej gamy żywic UV GULFF. Wszystkie nasze produkty są najwyższej jakości i gwarantują trwałość wykonywanych przynęt czy węzłów. Zaprojektowaliśmy żywice i latarki UV specjalnie do wiązania much, zaspokajając najwyższe wymagania specjalistów Flytyingu. Gulff jest jedynym producentem oferującym latarkę UV 365 nm do wiązania sztucznych much. W porównaniu z żywicami innych firm żywice GULFF uzyskują twardość oraz TOTALNY BRAK LEPKOŚCI w ciągu 3, 4 sekund, dzięki temu kurz oraz brud nie przywiera do przynęt, zachowują one mocną kolorystykę i nie matowieją. Produkty GULFF UV Resin mogą być stosowane w przypadku realistycznych much, , streamerów, imitacji larw owadów – ciemnych szczegółów, jaskrawych detali, budowy korpusu i przeźroczystego wykończenia. W skład oferty wchodzi 9 żywic kolorowych – podczas wykonywania much możesz mieszać Kleje, dzięki temu uzyskasz bardzo płynne, naturalne przejścia kolorystyczne. Pozostałe, przeźroczyste kleje to Fatman – używany do dużych much gdzie powierzchnia klejenia jest większa (tuba 50ml) oraz Classic, najbardziej uniwersalny klej stosowany głównie do wykończenia, oraz główek mniejszych przynęt (tuby 50ml i 15ml).


• Totalny brak lepkości.
• Duża trwałość po utwardzeniu.
• Odpowiednia, średnia gęstość kleju ułatwiająca formowanie.
• Bardzo krótki czas utwardzania.


Jak używać?:
Nałóż cienką warstwę i utwardzaj światłem UV 6s. Poczekaj 5s. zanim dotkniesz muchy.
Aby uzyskać delikatne świecenie w ciemności - skieruj jasne światło na powierzchnię żywicy przez co najmniej 20 sekund.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel