Cortland 444 Classic SYLK Pływający DT

Nowość
  • Cortland 444 Classic SYLK Pływający DT
199,00 zł
/ szt.
Producent: Cortland
Dostępność: w magazynie

Linki z serii 444 Classic Sylk to pierwsze całkowicie syntetyczne linki muchowe, które odtwarzają oryginalny wygląd i unikalne właściwości najcieńszych linek z naturalnego jedwabiu sprzed 100 lat.
Zręcznie zaprojektowane z myślą o wędkarzach posługujących się tradycyjnymi, aczkolwiek bardzo kosztownymi klejonkami, nowoczesnymi wędkami z włókna szklanego i ultra lekkimi wędkami nowej generacji.
Linki 444 Classic Sylk są miękkie jak masło i mają mniejszą średnicę niż tradycyjne syntetyczne pływające linki, dzięki czemu stanowią linki z wyboru dla wędkarzy używających wędek o klasycznej akcji.
Mając na uwadze gust tradycjonalistów, technicy Cortlanda nadali nowym linkom taki kolor, że ich wygląd jest bardzo zbliżony do tradycyjnych linek jedwabnych.
Ich elastyczność sprawia, że świetnie nadają się do łowienia przy użyciu w zasadzie każdej wędki.
Linki z serii Classic Sylk zdobyły na największych targach muchowych w USA - Fly Fishing Retailer World -wyróżnienie jako najlepszy nowy produkt.

  • Kształt: DT.
  • Długość: 30yards.
  • Rdzeń: Cortland Dacron Braid.
  • Kolor: Mustard.

Cortland 444 Classic SYLK Floating DT

Zobacz również

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel