Vision Travel Bag

  • Vision Travel Bag
  • Vision Travel Bag
  • Vision Travel Bag
439,00 zł
/ szt.
Producent: Vision
Dostępność: w magazynie

Ta torba jest wystarczająco duża, aby przewieść Twój cały wędkarski ekwipunek. Posiada trzy ogromne przegrody: pierwsza boczna z dużą gumowaną siatką, co pozwala na spakowanie mokrych woderów oraz butów do brodzenia. Środkowa z powodzeniem pomieści trzy czteroskładowe wędki w tubach. Trzecia komora jest przeznaczona głównie na odzież i akcesoria. Oprócz tego torba ma płaską kieszeń boczną, idealną na podbierak. Dodatkowo do dyspozycji mamy siatkową kieszeń wewnętrzną i mniejszą zewnętrzną kieszeń (np. na dokumenty podróżne itp.) zapinaną na zamek błyskawiczny.
Torba ma tradycyjne uchwyty do przenoszenia i jeśli nie jest całkowicie zapakowana, może być ściśnięta paskami do mniejszych rozmiarów. Na dłuższe piesze wyprawy możemy skorzystać z szelek na ramiona. W ten sposób torba zmienia się w duży plecak. Dodatkowo umieściliśmy na niej nadruki różnych gatunków ryb. Jeżdżąc po świecie, możesz po złowieniu którejś odznaczać ją na wdoodpornym flamastrem.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel