Lamson Kołowrotek Cobalt

  • Lamson Kołowrotek Cobalt
  • Lamson Kołowrotek Cobalt
  • Lamson Kołowrotek Cobalt
3 220,00 zł
/ szt.
Producent: Lamson
Dostępność: w magazynie

Cobalt

Element zaskoczenia. Śruba z błękitu, Cobalt to kołowrotek wypełniona nowatorskimi rozwiązaniami technicznymi, które zmienią grę na mieszkaniach i w głąb świata. Cobalt posiada dwuosiową, obrabianą maszynowo ramę, która dramatycznie wzmacnia stronę, która przenosi największe obciążenia. Stopa jest wbudowana w bęben, co pozwala na skuteczne przenoszenie siły i rozłożenie ciężaru. Duża szpula trzpieniowa jest również obrabiana z wieloma subtelnymi asymetriami, które zapewniają doskonałą równowagę bez przeciwwagi.

 

Certyfikat wodoszczelności do 100 stóp wydany przez niezależne laboratorium badawcze, Cobalt to pierwszy taki kołowrotek w branży. W wodzie i poza nią, wytrzymuje najsurowsze elementy. Własnoręcznie opracowane samosmarujące pierścienie uszczelniające O-ringi chronią każdy punkt kontaktu z wodą. Stały format wrzeciona zapewnia całkowite uszczelnienie. Ładowana wersja naszego gładkiego stożkowego systemu przeciągania obraca się na precyzyjnych łożyskach kulkowych ceramicznych ABEC 5 i wykorzystuje opatentowany, wysokotemperaturowy stop grafitowy do wytworzenia ponad 12 funtów liniowego momentu obrotowego.

 

Moc jest w Twoich rękach dzięki systemowi regulacji "set drag", który pozwala na ustawienie preferowanego docisku do oporu. Uzyskaj dostęp do pełnego zakresu momentu obrotowego w pół funtowych przyrostach kliknięcia poprzez pojedynczy obrót pokrętła przeciągania, z naniesionymi przyrostami na gałce w wizualnej formie. Powłoka tak twarda jak anodowanie typu III, ale z 20 razy większą ochroną przed środowiskiem słonowodnym, Cobalt jest pokryty niezwykłą, osłaniającą powłoką Micralox dla Waterworks-Lamson.
Format: Super Arbor.
Materiały: Machined 6061 Aluminum, Titanium, Stainless Steel.
Wykończenie: Micralox.
Drag: Sealed Carbon Conical Drag.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel