Gulff Body Paint

  • Gulff Body Paint
69,00 zł
/ szt.
Producent: Gulff
Dostępność: w magazynie

Body Paint to kolorowe żywice UV służące głównie do budowy tułowi nimf, mogą być z powodzeniem stosowane zarówno do budowania całych tułowi jak i ich części, kołnierzy czy kolorowych dupek. Podczas łowienia metodą krótkiej nimfy często używamy kolorowych żyłek. Polecamy klejenie węzłów łączących preparatem GULFF BODY PAINT dzięki czemu wskaźnik stanie się bardziej widoczny i łatwiejszy do obserwacji. Do tego celu najlepiej sprawdzają się kolory Pink Attack oraz Glowin Green.

Projektuj i twórz fantastyczne muchy korzystając z szerokiej gamy żywic UV GULFF. Wszystkie nasze produkty są najwyższej jakości i gwarantują trwałość wykonywanych przynęt czy węzłów. Zaprojektowaliśmy żywice i latarki UV specjalnie do wiązania much, zaspokajając najwyższe wymagania specjalistów Flytyingu. Gulff jest jedynym producentem oferującym latarkę UV 365 nm do wiązania sztucznych much. W porównaniu z żywicami innych firm żywice GULFF uzyskują twardość oraz TOTALNY BRAK LEPKOŚCI w ciągu 3, 4 sekund, dzięki temu kurz oraz brud nie przywiera do przynęt, zachowują one mocną kolorystykę i nie matowieją. Produkty GULFF UV Resin mogą być stosowane w przypadku realistycznych much, , streamerów, imitacji larw owadów – ciemnych szczegółów, jaskrawych detali, budowy korpusu i przeźroczystego wykończenia. W skład oferty wchodzi 7 żywic kolorowych – podczas wykonywania much możesz mieszać Kleje, dzięki temu uzyskasz bardzo płynne, naturalne przejścia kolorystyczne. Pozostałe, przeźroczyste kleje to Fatman – używany do dużych much gdzie powierzchnia klejenia jest większa (tuba 50ml) oraz Classic, najbardziej uniwersalny klej stosowany głównie do wykończenia, oraz główek mniejszych przynęt (tuby 50ml i 15ml).


Totalny brak lepkości.
Duża trwałość po utwardzeniu.
Odpowiednia, średnia gęstość kleju ułatwiająca formowanie.
Dwie dostępne pojemności tub (dotyczy lakieru Clear).
Bardzo krótki czas utwardzania.
Szeroki wachlarz kolorystyczny.


WSZYSTKIE ŻYWICE GULFF:
CLASSIC – Klej uniwersalny, głównie do budowy tułowi nimf oraz wzmacniania węzłów, idealnie nadaje się też do zakończenia linki muchowej.

FATMAN – Klej ten ma zastosowanie głównie w główkach much szczupakowych oraz słonowodnych.

NATURAL NYMPH GREEN – Do wykonywania realistycznych przynęt oraz kolorowych akcentów.

NATURAL NYMPH BROWN – Do wykonywania realistycznych przynęt oraz kolorowych akcentów.

PINK ATTACK – Idealny do kolorowych detali, świetnie prowokuje zarówno pstrągi jak I lipienie.

RED ALERT – Kolor świetny do imitacji Blood worm oraz kolorowych akcentów – kołnierzy I dupek.

BLACK MAGIC – Świetny do imitacji mrówek, wykonywania główek oraz ciemnych akcentów

SHRIMP – Bardzo dobry kolor do wykonywania imitacji kiełży oraz innego rodzaju nimf.

GLOW GREEN – Kolor idealny do wykonywania nimf oraz kolorowych akcentów.


Opakowanie: 15ml.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel