Vac Rac Standard Professional Vacuum

  • Vac Rac Standard Professional Vacuum
649,00 zł
/ szt.
Producent: Vac Rac
Dostępność: w magazynie

Vac Rac Ltd to angielska firma specjalizująca się w technologiach związanych z podciśnieniem. Zakład produkcyjny znajduje się w Wielkiej Brytanii i działa nieprzerwanie od roku 1987. Pierwsze profesjonalne bagażniki na wędki powstały w roku 1991. Są to produkty najwyższej jakości, o wytrzymałości przekraczającej znacznie parametry potrzebne do codziennego użytkowania. W końcu Vac Rac dostarcza swoje technologie także dla brytyjskich Sił Zbrojnych!
Bagażniki na wędki to idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy przemieszczasz się samochodem wzdłuż łowiska. Ich konstrukcja pozwala na przewożenie kilku wędek na zewnątrz pojazdu. Ponieważ nie wystają one poza obrys samochodu, są w pełni bezpieczne. W testach z powodzeniem, przeładowane dwukrotną ilością przewidzianych do transportu wędek znosiły prędkość ponad 150 km/h. Dzięki starannemu wykonaniu, użyciu najlepszych materiałów oraz przemyślanej konstrukcji możesz być całkowicie spokojny o swoje wędki przypięte do bagażników Vac Rac.Mocowanie na podciśnienie (nie magnetyczne), pasuje do wszystkich rodzajów karoserii (aluminium, stal, plastik).
Wysokość 13,5 cm, szerokość 40 cm.
Mieści do 8 wędek.
Miękkie przyssawki nie uszkadzające lakieru.
Bardzo stabilna konstrukcja.
W testach poddawane obciążeniom 40 kg.
Dostarczany z torbą na przechowywanie.Komplet zawiera dwa podwójne uchwyty.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.
NIE WYRAŻAM ZGODY
ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY
pixel