Cortland Competition Series Mono Core

  • Cortland Competition Series Mono Core
259,00 zł
189,00 zł
/ szt.
Oszczędzasz 27% (70,00 zł).
Producent: Cortland
Dostępność: w magazynie

Najcieńsza, najlżejsza, najmiększa linka na rynku o parametrach umożliwiających zastosowanie jej na zawodach wędkarskich.
Nowe specjalistyczne linki Cortland Competition dedykowane są do nimfowych wędek o długości 2,70m do 3,60m.
Nowoczesna ultralekka i super cienka konstrukcja linki umożliwia wykonanie precyzyjnych rzutów metodą żyłkową na dużych dystansach.
Dzięki zredukowaniu ciężaru o prawie 50% w stosunku do tradycyjnych linek, wprowadzeniu długiego i bardzo cienkiego zakończenia linki, możliwe jest perfekcyjne prowadzenie lekkiego zestawu bez dryftu nawet bez zastosowania długich żyłkowych przyponów.
Linki Competition posiadają jeszcze jedną cechę poprawiającą skuteczność – innowacyjną formułę Duraslik firmy Cortland.
Duraslik to absolutna nowość, której zastosowanie dramatycznie zwiększa trwałość i zapewnia, że linki pozostają gładkie przez bardzo długi czas.
Nowa seria linek muchowych Competition specyficznych gatunkowo, zaprojektowana jest w ten sposób, by każde zarzucenie i prowadzenie nimf było dokładne i perfekcyjne.
Znakomita cena w stosunku do jakości.


  • Pływający DT - długość: 27,4 m.
  • Pływający LEVEL - długość: 27,4 m.
  • Średnice końcówek linek: .022" lub .017''
  • Rdzeń: Cortland Mono Core.
  • Kolor: Gecko Green.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel