Pudełka muchowe BG Vertical Slit Fly Boxes

Dzięki specjalnej konstrukcji w pudełkach muchowych BG Vertical Slit można przechowywać dowolny rodzaj much, bez obawy o ich uszkodzenie lub zgniecenie. Innowacyjny system nacięć umożliwia przechowywanie muszek wykonanych na haczykach zadziorowych i bez zadziorowych bez możliwości uszkodzenia pianki. Rozkurczowe właściwości pianki Micro Slit gwarantują pewne przytrzymanie najdelikatniejszych much w momencie wstrząsów lub upadku pudełka na ziemię. W pudełkach muchowych BG Vertical Slit zastosowano specjalną uszczelkę wykonaną z jednego kawałka gumy uniemożliwiającą dostanie się wody do wnętrza pudełka.

Nasze pudełka cechują się zastosowaniem najlepszych materiałów, perfekcyjnym wykończeniem, wyjątkową funkcjonalnością i bardzo atrakcyjną ceną. Technologia Vertical Slit jest aktualnie najlepszym rozwiązaniem na rynku.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel