Jak płacić Bonem Towarowym

BON TOWAROWY - to doskonały pomysł na prezent dla wędkarza. Dostępne są 4 nominały 50 zł, 100 zł, 200 zł i 500 zł (np. żeby kupić bon za 250 zł wystarczy wybrać nominały 50 i 200 zł).

Bony przesyłamy tylko w formie elektronicznej na email. Do email'a załączamy plik PDF z Bonem który można wydrukować i wręczyć jako prezent.


Jak opłacić zamówienie BONEM TOWAROWYM?

Wartość towarów w koszyku i kosztu dostawy powinny być równe lub wyższe od wartości nominalnej BONU (nie wydajemy reszty, jeśli wartość zakupów jest niższa od wartości bonu).

W drugim kroku „DOSTAWA I PŁATNOŚCI” (1) wybieramy sposób dostawy, a w dziale „WYBIERZ NAJWYGODNIEJSZY DLA CIEBIE SPOSÓB ZAPŁATY” wybieramy Bon Towarowy (2). Do ramki wpisujemy lub kopiujemy kod z Bonu (3) i możemy kliknąć „Przejdź Dalej” (4).


Bon towarowy pomoc


W trzecim kroku zamówienia „UWAGI DO ZAMÓWIENIA” zobaczymy Formę płatności: Bon towarowy i jego wartość. Możemy złożyć zamówienie, klikając „Kupuję i płacę”.Jeżeli wartość zamówienia jest wyższa niż wartość Bonu, w podsumowaniu zobaczymy kwotę, jaką należy dopłacić i przycisk „Wybierz sposób zapłaty” - klikając go, możemy dopłacić brakującą kwotę.


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij